Kako poslati ortopan?

Pogosto nas pacienti sprašujejo, kako nam lahko pošljejo svoj ortopan. V kolikor gre za natisnjeni posnetek, je najbolje, da ga fotografirate z mobitelom ter ga pošljete na elektronski naslov. Vendar, da bi lahko takšno fotografijo uporabili, navajam nekaj nasvetov, kako napraviti kvaliteten posnetek.

Prislonite ortopan na stekleno površino oziroma na okno in pazite, da se skozi ortopan ne vidijo zgradbe, narava, ljudje ipd. Če fotografirate zunaj, usmerite ortopan proti vedremu nebu brez oblakov.

1
4

V kolikor nimate možnosti prislanjanja ortopana na okno, ga lahko prislonite na površino ekrana računalniškega zaslona. Bodite pozorni, da je ekran bel in enoličen. Odprite Notepad, Word ali podobno aplikacijo in povečajte okno preko celega zaslona.

2
 3

Upam, da bo vam ta blog objava v prihodnje pomagala pri pošiljanju ortopana. V trenutku, ko ga moji kolegi ali jaz sprejmemo, se začenja vaš prvi korak do novega in zdravega nasmeha.